Članci

Koncertni kalendar

Koncerti u 21 sat

 

 zko s 2

 17.07. Crkva sv. Eufemije

         Zagrebački komorni orkestar

         Koncertni majstor & solistica

         Alejandra Torres

 Dinis Meirinhos 2019  2

 23.07. Crkva sv, Franje

         Denis Meirinhos, gitara - Portugal

 hedlund

 29.07. MMC Multimedijalni centar

         Melos duo - Italija

         Diana Nocchiero, klavir

         Linda Hedlund, violina

 stratos

 03.08 .Crkva sv. Franje

         Stratos Quartet - Austrija

 Aurea slika2

 09.08. Crkva sv. Franje

         Trio Aurea - Njemačka

         Iva Vogel, violina

         Eva Veith, violončelo

         Soyoung An, klavir

 Duo Balyk 4

 16.08. Otok sv Katarina - sala Milewski

         Duo Balyk - Rusija

         Natalia, domra, mandolina

         Volodimir, harmonika bayan

 armoni 4

 21.08. Crkva sv. Franje

         Armoni Ensemble trio - Italija

         Palma di Gaetano, flauta

        Giordano Muolo, klarinet

        Danilo Panico, klavir

meditern 2 

 27.08. Crkva sv. Franje

         Trio Mediterranean

         Helga Pisapia, klavir

         Katja Markotić, mezzsopran

         Tullio Zorzet, violončelo

 euasia 2

 05.09. MMC Multimedijalni centar

         Piano duo EuAsia - USA

 zadar kvartet 4k

 10.09. Crkva sv. Eufemije

         Zadarski kvartet klarineta

 cadenza

 19.09. Crkva sv. Eufemije

         Gudački kvartet Cadenza

Koncertni kalendar

Koncerti u 21 sat

Solisti iz praga

  17.07. Crkva sv. Eufemije

  Virtuosi di Praga

  Solista: Miroslav Ambroš, violina

  Koncert majstor: Oldřich Vlček

massimiliana1

  23.07. Crkva sv. Franje

  Komorni duo

  Jaroslav Sadovyy, klarinet

  Massimiliana Brajković, klavir

 

Eloisa

  29.07. Crkva sv. Franje

  Piano recital

  Eloisa Cascio - Italija


Parcific Strings

  02.08. Crkva sv, Eufemije

  Pacific Quartet Vienna - Austria

bottrill color

 08.08. Crkva sv. Franje

 Klavir četveroručno

 Bottrill Piano Duo - Engleska

kalamos 3

 14.08. Crkva sv. Eufemije

 Puhački ansambl Kalamos

Trio Goldberg

 19.08. Otok sv. Katarina

 Trio Goldberg - Italija

 Luisa Sello, flauta

 Giacomo Birner, violina

 Giulio Padoin, violončelo

 Cesaro i sis 2

 26.08. Crkva sv. Franje

 Komorni duo

 Crtomir Siskovic, violina

 Alessandro Cesaro, klavir

z palette

 06.09. Crkva sv. Eufemije

 Zagreb Palette ansambl

 Katja Markotić, mezzosopran

 Krešimir Marmilić, violina

 Biserka Krčelić, harfa

 Matija Štajcar, violončelo

 friedrich trio1

 11.09. Multimedijalni centar

 Trio Friedrich - Italija

 Massimo Gatti, viola

 Raffaele Bertolini, clarinet

 Ilaria Costantino, klavir

IMG 6614

 22.09. Crkva sv. Eufemije

 Puhački ansambl Musica Aperta

 dirigent: Pieralberto Cattaneo